Przy odbiorze auta obsługa była mega sympatyczna. Minus za to, że zamiast zarezerwowanego Audi dostałem Nissana – zmiana z niemieckiego na japońskie auto średnio mi się podobała. Najgorsze, że po oddaniu samochodu zorientowałem się, że zostawiłem telefon w kieszeni za fotelem kierowcy. Wróciłem do wypożyczalni, a tam usłyszałem, że auto już znowu wynajęte. Później okazało się, że wcale nie było wynajęte i dopiero wtedy telefon się znalazł. To wygląda bardzo niepoważnie i kompletnie nieodpowiedzialnie.
Ogólnie wszystko OK. Powiedzieli nam tylko, że do Czech nie możemy jechać firmowym autem na niemieckich blachach, więc podmienili nam na diesla Peugeota – wyszło ciut drożej, ale do przeżycia.
Obsługa ogólnie w porządku, ale wybór aut naprawdę słaby. W internecie rezerwuję konkretny model, a na miejscu praktycznie nigdy go nie ma… Za każdym razem to samo: albo biorę coś w podobnej cenie, albo muszę dopłacać za inny samochód.
Oprócz kart kredytowych i debetowych, możesz teraz płacić za wynajem samochodów online za pomocą kryptowalut! Akceptowane są Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) i Bitcoin Cash (BCH). Ciekawi Cię, jak długo trwa transakcja Bitcoin lub jak płacić Bitcoinem? Przeczytaj nasze FAQ, aby uzyskać więcej szczegółów
Planujesz wynająć samochód podczas swojej następnej podróży? Zasubskrybuj, aby otrzymać ekskluzyjny kupon rabatowy 5% dla nowych użytkowników!
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail
Poznaj naszą politykę prywatności - możesz łatwo wypisać się w dowolnym momencie!
Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Minus za to, że zamiast zarezerwowanego Audi dostałem Nissana – zmiana z niemieckiego na japońskie auto średnio mi się podobała.
Najgorsze, że po oddaniu samochodu zorientowałem się, że zostawiłem telefon w kieszeni za fotelem kierowcy. Wróciłem do wypożyczalni, a tam usłyszałem, że auto już znowu wynajęte. Później okazało się, że wcale nie było wynajęte i dopiero wtedy telefon się znalazł. To wygląda bardzo niepoważnie i kompletnie nieodpowiedzialnie.
Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Bardzo dziękuję obsłudze w wypożyczalni – dostałem świetne auto, a pracownicy byli naprawdę mili i pomocni.
Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Gorące Miejsca W Niemcy
Marki wynajmu samochodów w rankingu W Niemcy
Płać za wynajem samochodów za pomocą kryptowalut