Samochód był z wypożyczalni Hertz, generalnie wszystko w porządku. Jedyny minus to opłata za przekroczenie granicy – na miejscu okazała się prawie o 4 euro wyższa niż wcześniej ustalone, ale QEEQ po zakończeniu wynajmu oddało mi tę różnicę.
Przy odbiorze auta obsługa była mega sympatyczna. Minus za to, że zamiast zarezerwowanego Audi dostałem Nissana – zmiana z niemieckiego na japońskie auto średnio mi się podobała. Najgorsze, że po oddaniu samochodu zorientowałem się, że zostawiłem telefon w kieszeni za fotelem kierowcy. Wróciłem do wypożyczalni, a tam usłyszałem, że auto już znowu wynajęte. Później okazało się, że wcale nie było wynajęte i dopiero wtedy telefon się znalazł. To wygląda bardzo niepoważnie i kompletnie nieodpowiedzialnie.
Przy odbiorze trochę namawiają na swoje dodatkowe ubezpieczenie, ale spokojnie można odmówić, zwłaszcza jeśli ma się już polisę wykupioną wcześniej w kraju.
Na miejscu okazało się, że nie ma auta, które wcześniej zarezerwowałem, dali mi inny model. Na dodatek od razu próbowali namówić mnie na dopłatę do wyższej klasy, na co się nie zgodziłem.
Nowe auto z przebiegiem tylko 11 000 km, prowadzi się świetnie, a cena jak najbardziej uczciwa. Jak jeździsz przepisowo, to prędkość naprawdę nie jest problemem. W Niemczech trzeba tylko cały czas pamiętać o zasadach pierwszeństwa na drodze.
Dostałem upgrade do wyższej klasy, a hybryda naprawdę mało pali! W sklepie Michelle najpierw wyglądała bardzo poważnie, bo była on the phone, ale jak tylko skończyła rozmowę, okazała się mega serdeczna i z super poczuciem humoru. Sam odbiór auta był częścią fajnych wakacyjnych przeżyć – naprawdę bardzo przyjemne doświadczenie!
Oprócz kart kredytowych i debetowych, możesz teraz płacić za wynajem samochodów online za pomocą kryptowalut! Akceptowane są Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) i Bitcoin Cash (BCH). Ciekawi Cię, jak długo trwa transakcja Bitcoin lub jak płacić Bitcoinem? Przeczytaj nasze FAQ, aby uzyskać więcej szczegółów
Planujesz wynająć samochód podczas swojej następnej podróży? Zasubskrybuj, aby otrzymać ekskluzyjny kupon rabatowy 5% dla nowych użytkowników!
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail
Poznaj naszą politykę prywatności - możesz łatwo wypisać się w dowolnym momencie!
Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Minus za to, że zamiast zarezerwowanego Audi dostałem Nissana – zmiana z niemieckiego na japońskie auto średnio mi się podobała.
Najgorsze, że po oddaniu samochodu zorientowałem się, że zostawiłem telefon w kieszeni za fotelem kierowcy. Wróciłem do wypożyczalni, a tam usłyszałem, że auto już znowu wynajęte. Później okazało się, że wcale nie było wynajęte i dopiero wtedy telefon się znalazł. To wygląda bardzo niepoważnie i kompletnie nieodpowiedzialnie.
Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Wypożyczenie i zwrot auta poszły naprawdę sprawnie – punkt jest blisko stacji, łatwo go znaleźć.
Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Marki Wynajmu Samochodów W Rankingu W Monachium
Płać za wynajem samochodów za pomocą kryptowalut