Za granicą zawsze korzystam z QEEQ i za każdym razem udaje mi się znaleźć idealny samochód. Aplikacja jest prosta w obsłudze i ciągle się rozwija – naprawdę super.
Chociaż trzeba zadzwonić po busa z wypożyczalni i podjechać do oddalonego o ok. 10 minut od lotniska biura, to i tak wychodzi dużo korzystniej cenowo niż odbiór auta bezpośrednio na lotnisku.
Odbiór auta bez żadnego wciskania dodatków, opłaty za autostrady schodziły prosto z karty kredytowej. Dodatkowego kierowcę i assistance można było bez problemu dokupić na miejscu. Samochód był prawie nowy, a do bagażnika spokojnie weszły dwa kufry 28'' i jeden 26''.
Przez opóźniony lot odebrałem samochód już po godzinach pracy wypożyczalni, ale dzięki interwencji obsługi QEEQ pracownicy poczekali na mnie do końca formalności. Naprawdę super podejście.
Odebranie auta było super wygodne – zaraz po wyjściu z lotniska od razu jest ich kasa, obsługa też naprawdę w porządku. Dostałem nowego Mitsubishi Outlandera, duże auto, dobrze wyciszone, ale jeśli chodzi o prowadzenie, to do Subaru mu sporo brakuje – na zakrętach trochę się buja, no i brak asystenta pasa ruchu. Mam wrażenie, że w Avisie Subaru jest jak na lekarstwo, a na drogach widziałem, że inne wypożyczalnie mają nowe Forestery… trochę zazdro.
Obsługa była naprawdę sprawna, prawie w ogóle nie trzeba było czekać w kolejce, a od wyjścia z terminala jest dosłownie 2 minuty piechotą do stanowiska wynajmu.
Wypożyczalnia jest dosłownie kawałek od lotniska, więc bardzo blisko. Według oznaczeń łatwo znaleźliśmy shuttle bus, podałam nazwisko z rezerwacji i od razu mogliśmy wsiadać. Biuro wypożyczalni jest na czwartym piętrze, wjeżdża się windą i wychodząc od razu je widać. Dostaliśmy dokładnie to auto, które było w rezerwacji. Przy odbiorze pani przez telefon powiedziała, że przedni błotnik jest trochę poluzowany, ale że spokojnie można jechać. Nagraliśmy więc filmik na wszelki wypadek i ruszyliśmy. Wieczorem tego samego dnia błotnik po prostu odpadł i wylądował na ziemi… Rano zadzwoniliśmy do wypożyczalni, a tam usłyszeliśmy, że wszystkie auta są wydane, nie mają czym podmienić, więc jeśli da się jechać, to żebym „jakoś tak” kontynuowała podróż :( Skończyło się na tym, że kupiliśmy taśmę i sami przykleiliśmy błotnik, całą drogę jechałam trochę w stresie. Na szczęście prowizorka się sprawdziła i nic więcej nie odpadło. Zwrot auta poszedł już gładko – chłopak, który przyjmował samochód, to ten sam, który go nam wydawał i z którym rozmawiałam przez telefon. Jak tylko go dorwałam, to mu wszystko wyłożyłam od A do Z, a on spokojnie wysłuchał, obszedł auto dookoła i stwierdził, że poza błotnikiem „all good”! No ręce mi opadły. Trudno, najważniejsze, że nie rozwaliło to naszego wyjazdu. Na lotnisko też wracaliśmy shuttle busem i bardzo szybko się wsiedliśmy.
Oprócz kart kredytowych i debetowych, możesz teraz płacić za wynajem samochodów online za pomocą kryptowalut! Akceptowane są Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) i Bitcoin Cash (BCH). Ciekawi Cię, jak długo trwa transakcja Bitcoin lub jak płacić Bitcoinem? Przeczytaj nasze FAQ, aby uzyskać więcej szczegółów
Planujesz wynająć samochód podczas swojej następnej podróży? Zasubskrybuj, aby otrzymać ekskluzyjny kupon rabatowy 5% dla nowych użytkowników!
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail
Poznaj naszą politykę prywatności - możesz łatwo wypisać się w dowolnym momencie!
Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Gorące Miejsca W Australia
Marki wynajmu samochodów w rankingu W Australia
Płać za wynajem samochodów za pomocą kryptowalut