Na lotnisku jest od razu wygodna wypożyczalnia z własnym stanowiskiem. Obsługa przy ladzie okazała się mega cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczyli. Polecali swoje ubezpieczenie – my mieliśmy już pełne z platformy, ale tam trzeba najpierw zapłacić za ewentualne szkody, a dopiero potem składać wniosek o zwrot. W ubezpieczeniu wypożyczalni niczego nie trzeba wykładać z góry, tylko jest trochę droższe. Mimo to pracownik wszystko spokojnie omówił, bez naciągania. Obsługa infolinii samej platformy też była bardzo pomocna i cierpliwie wyjaśniała szczegóły wypożyczalni.
Cała procedura poszła mega sprawnie – mają system QEEQ, więc podchodzisz do maszyny z rezerwacją, ogarniasz wszystko w kilka chwil. Odbiór kluczy bezproblemowy, zwrot auta też szybki i wygodny.
Przed wynajmem poczytałem trochę opinii i wcale nie było tak źle, jak ludzie pisali w internecie. Dostałem praktycznie nowe auto, w świetnym stanie, wykupiłem pełne ubezpieczenie i cała procedura poszła sprawnie i szybko. Kaucja wróciła na konto po 3–4 dniach.
Zarezerwowanego A1 ostatecznie nie było, na miejscu zaproponowali nam małego SUV‑a Volkswagena. Nie był to nasz pierwszy wybór, ale w sumie dało się to spokojnie zaakceptować.
Oprócz kart kredytowych i debetowych, możesz teraz płacić za wynajem samochodów online za pomocą kryptowalut! Akceptowane są Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) i Bitcoin Cash (BCH). Ciekawi Cię, jak długo trwa transakcja Bitcoin lub jak płacić Bitcoinem? Przeczytaj nasze FAQ, aby uzyskać więcej szczegółów
Planujesz wynająć samochód podczas swojej następnej podróży? Zasubskrybuj, aby otrzymać ekskluzyjny kupon rabatowy 5% dla nowych użytkowników!
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail
Poznaj naszą politykę prywatności - możesz łatwo wypisać się w dowolnym momencie!
Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Klapka wlewu paliwa była uszkodzona, a lewe tylne koło powoli schodziło z powietrza.
Anonimowy
Zobacz więcej >Na lotnisku jest od razu wygodna wypożyczalnia z własnym stanowiskiem. Obsługa przy ladzie okazała się mega cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczyli. Polecali swoje ubezpieczenie – my mieliśmy już pełne z platformy, ale tam trzeba najpierw zapłacić za ewentualne szkody, a dopiero potem składać wniosek o zwrot. W ubezpieczeniu wypożyczalni niczego nie trzeba wykładać z góry, tylko jest trochę droższe. Mimo to pracownik wszystko spokojnie omówił, bez naciągania. Obsługa infolinii samej platformy też była bardzo pomocna i cierpliwie wyjaśniała szczegóły wypożyczalni.
Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Marki Wynajmu Samochodów W Rankingu W Mallorca
Płać za wynajem samochodów za pomocą kryptowalut