Ta włoska trasa autem była po prostu świetna! Odbiór w Mediolanie i zwrot w Rzymie po 3 dniach przebiegły bez najmniejszych problemów. Formalności przy odbiorze i oddaniu auta załatwione szybko i sprawnie, obsługa bardzo miła, cierpliwa i wszystko jasno wytłumaczyła. Samochód w bardzo dobrym stanie, czysty, zadbany, z wygodnym wnętrzem – prowadził się naprawdę pewnie. Cena była całkowicie przejrzysta, zero ukrytych kosztów, a całość bardzo profesjonalna i godna zaufania, co mega podniosło komfort całej podróży. Zdecydowanie polecam każdemu, kto planuje road trip po Włoszech – przy następnej wizycie na pewno wrócę do tej wypożyczalni!
Punkt był bardzo łatwy do znalezienia dzięki wyraźnym oznaczeniom. Obsługa super uprzejma – zgodnie z procedurą tylko zapytali, czy chcę dodatkowe ubezpieczenie. Po mojej odpowiedzi, że nie, usłyszałem krótkie „rozumiem” i zero nachalnego wciskania czegokolwiek.
W praktyce dostałem BYD, auto w świetnym stanie, wszystko działało jak należy.
Zwrot odbywa się w tym samym garażu, w którym odbiera się samochód. Pracownik sprawdzający auto był bardzo miły i działał naprawdę sprawnie, więc cała procedura poszła szybko.
Obsługa u chłopaka z recepcji była super – bardzo miły, cierpliwy, bez żadnego wciskania dodatkowych usług. Zarezerwowanego auta już nie było, ale bez problemu dali nam taki sam model. Cała procedura poszła szybko i bez komplikacji.
To trochę jak nasze „miasto samochodów” – kilka budynków, gdzie wszystko jest na miejscu: sprzedaż, wynajem i serwis. Wjeżdżasz na drugie piętro, tam jest biuro Avis, a dwóch pracowników ogarnia cały proces w ekspresowym tempie. Na karcie kredytowej blokują tylko kaucję, formalności trwają może z pięć minut i od razu dostajesz kluczyki. Auto już czeka poniżej, zaparkowane przy ulicy.
Obsługa była naprawdę świetna, ale zamiast zarezerwowanego modelu dostałem Renault Symbioz. Przy zwrocie auta stwierdzili też, że odprysk lakieru od paznokcia to moja wina, chociaż na pewno nie miałem żadnej kolizji.
Przedstawiciel był mega profesjonalny, wszystko dokładnie wyjaśnił i zaproponował sensowne rozwiązanie. Nasz samolot został przełożony na wieczór, więc nie musieliśmy oddawać auta na lotnisku – doradził, żeby zwrot zrobić przy dworcu Roma Termini. To okazało się strzałem w dziesiątkę, bo dzięki temu mieliśmy jeszcze prawie cały dzień na zwiedzanie barokowych perełek, których nie udało nam się zobaczyć poprzednim razem.
Po oddaniu auta pracownik wszystko szybko i dokładnie sprawdził, a blokada na karcie została błyskawicznie zwolniona. Zero nachalnej sprzedaży, żadnych ukrytych opłat – wszystko bardzo uczciwie.
Bardzo wygodnie – gdy oddawaliśmy auto, oni już właściwie skończyli pracę, ale jak tylko zobaczyli, że wróciliśmy, od razu ponownie otworzyli i przyjęli kluczyki.
Wypożyczalnię łatwo znaleźć – wystarczy iść za drogowskazami do punktu odbioru. Minus jest taki, że ludzi było sporo i na samochód czekałem około pół godziny. Zamiast zarezerwowanego T-Crossa dostałem Jeepa, już z przebiegiem ponad 70 tys. km. Auto miało sporo rysek i otarć na karoserii, ale technicznie było w porządku i dało się normalnie jeździć. Wszystkie uszkodzenia były zaznaczone w umowie, dodatkowo je nagrałem na wideo, żeby mieć ewentualny dowód. Zwrot auta odbywa się w tym samym miejscu co odbiór. Oddawałem samochód o 6 rano, biuro było jeszcze zamknięte, więc zaparkowałem auto na miejscach Avis i wrzuciłem kluczyki do wyznaczonej skrytki.
Ogólnie wszystko było naprawdę w porządku, obsługa sprawna, a całe doświadczenie bardzo płynne. Jedyne "ale" to odbiór auta w Taorminie – punkt jest na dość stromym podjeździe i momentami robi się trochę ekstremalnie ?
Oprócz kart kredytowych i debetowych, możesz teraz płacić za wynajem samochodów online za pomocą kryptowalut! Akceptowane są Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) i Bitcoin Cash (BCH). Ciekawi Cię, jak długo trwa transakcja Bitcoin lub jak płacić Bitcoinem? Przeczytaj nasze FAQ, aby uzyskać więcej szczegółów
Planujesz wynająć samochód podczas swojej następnej podróży? Zasubskrybuj, aby otrzymać ekskluzyjny kupon rabatowy 5% dla nowych użytkowników!
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail
Poznaj naszą politykę prywatności - możesz łatwo wypisać się w dowolnym momencie!
Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Punkt był bardzo łatwy do znalezienia dzięki wyraźnym oznaczeniom. Obsługa super uprzejma – zgodnie z procedurą tylko zapytali, czy chcę dodatkowe ubezpieczenie. Po mojej odpowiedzi, że nie, usłyszałem krótkie „rozumiem” i zero nachalnego wciskania czegokolwiek.
W praktyce dostałem BYD, auto w świetnym stanie, wszystko działało jak należy.
Zwrot odbywa się w tym samym garażu, w którym odbiera się samochód. Pracownik sprawdzający auto był bardzo miły i działał naprawdę sprawnie, więc cała procedura poszła szybko.
Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Wypożyczalnię łatwo znaleźć – wystarczy iść za drogowskazami do punktu odbioru. Minus jest taki, że ludzi było sporo i na samochód czekałem około pół godziny. Zamiast zarezerwowanego T-Crossa dostałem Jeepa, już z przebiegiem ponad 70 tys. km. Auto miało sporo rysek i otarć na karoserii, ale technicznie było w porządku i dało się normalnie jeździć. Wszystkie uszkodzenia były zaznaczone w umowie, dodatkowo je nagrałem na wideo, żeby mieć ewentualny dowód. Zwrot auta odbywa się w tym samym miejscu co odbiór. Oddawałem samochód o 6 rano, biuro było jeszcze zamknięte, więc zaparkowałem auto na miejscach Avis i wrzuciłem kluczyki do wyznaczonej skrytki.
Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Marki wynajmu samochodów w rankingu W Włochy
Płać za wynajem samochodów za pomocą kryptowalut