Odbiór auta poszedł ekspresowo, zero nachalnego wciskania czegokolwiek. Miałem zarezerwowanego najtańszego elektryka, VW ID.4, a na miejscu dostałem darmowy upgrade do Volvo EX40, praktycznie nowy samochód.
Przy zwrocie przez problem z ładowarką utknąłem ponad godzinę, ale nikt mnie za to nie ukarał ani nawet nie robił z tego problemu.
Byłem mega zadowolony – co prawda dostałem elektryka Model 3, ale na całym archipelagu Lofotów stacji ładowania jest naprawdę sporo, a elektryki w Norwegii to już jakieś 70% wszystkich aut. Obsługa wypożyczalni też świetna, nawet podstawili samochód pod drzwi.
Ogólnie było OK – jedyny minus, że zamiast zamówionej Toyoty RAV4 dostałem Suzuki Across. Na szczęście to podobna klasa auta, a bagażnik okazał się wystarczająco duży, żeby upchnąć 4 walizki.
Obsługa naprawdę super – bardzo cierpliwi i pomocni, jestem mega zadowolony. Trzeba tylko pamiętać, że przy wypożyczeniu w Eve i oddaniu auta w Hastard doliczają opłatę za zwrot w innym miejscu, jakieś 800 NOK.
Obsługa była naprawdę super, cała podróż autem przebiegła idealnie, po drodze widzieliśmy przepiękne widoki! Rezerwacja była na pięć dni, ale chłopak z recepcji policzył nam tylko za cztery, tyle ile faktycznie jeździliśmy – mega miłe podejście, aż zrobiło się cieplej na sercu!
Miejsce odbioru auta było trochę oddalone, a przez ogromny śnieg prawie nie było widać znaków, więc oznaczenia były bardzo nieczytelne. W samochodzie unosił się mocny, nieprzyjemny zapach, a po założeniu opon zimowych świeciła kontrolka od opon. Do tego w Norwegii parkingi są naprawdę drogie – za noc w okolicy naszego noclegu płaciliśmy ok. 400 RMB, a na części parkingów trzeba jeszcze ściągać aplikację, podpiąć numer rejestracyjny i kartę kredytową, żeby schodziło z automatu. Strasznie to uciążliwe.
Rano na szybko wynajęliśmy auto – po formalnościach od razu dali nam protokół uszkodzeń i kluczyki. Trafił nam się XC90, samochód był praktycznie nowy i prowadził się świetnie. Jedyny minus, że koleś z recepcji sam z siebie nic nie powiedział o miejscu odbioru i zwrotu auta, wszystko trzeba było dopytywać.
Oprócz kart kredytowych i debetowych, możesz teraz płacić za wynajem samochodów online za pomocą kryptowalut! Akceptowane są Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) i Bitcoin Cash (BCH). Ciekawi Cię, jak długo trwa transakcja Bitcoin lub jak płacić Bitcoinem? Przeczytaj nasze FAQ, aby uzyskać więcej szczegółów
Planujesz wynająć samochód podczas swojej następnej podróży? Zasubskrybuj, aby otrzymać ekskluzyjny kupon rabatowy 5% dla nowych użytkowników!
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail
Poznaj naszą politykę prywatności - możesz łatwo wypisać się w dowolnym momencie!
Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Anonimowy
Zobacz więcej >Gorące Miejsca W Norwegia
Marki wynajmu samochodów w rankingu W Norwegia
Płać za wynajem samochodów za pomocą kryptowalut